26. Krajina pod Landštejnem
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 63,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 50 x 68,5 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 15.02.2023 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč