285. Kosatce a Tulipány
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, orámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 93 cm, rámování: 97 x 78 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč