38. Zima
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 61 cm, rámování: 80 x 95 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč