38. Zima

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 61 cm, rámování: 80 x 95 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:18 SEČ

Zbývá: 11d 14h 22m 1s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč