5. Duchcovský viadukt
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 14.02.2023 19:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč