Nový svět III.

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 61 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 77

Konec dražby: 15.07.2024 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč