59. Nábřeží u Mánesu
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 36,5 x 42,5 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 14.02.2023 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč