65. Nový Svět
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, rámováno, provenience: pozůstalost autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 50 x 74 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč