67. Na Žižkově

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno na reversu, rámováno, provenience: pozůstalost autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 59 cm, rámování: 69 x 94 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 700 Kč