69. Mostecká
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč