Boží Muka ve Starém Sedle u Orlíka

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 10 cm, výška: 13,5 cm, rámování: 35 x 25 cm

Konec dražby: 15.07.2024 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč