7. Industriální krajina
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 55 cm, rámování: 63 x 88 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč