7. Industriální krajina

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 55 cm, rámování: 63 x 88 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:04 SELČ

Aktuální cena: 3 500 Kč

Zbývá: 14d 16h 29m 27s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
3 500 Kč20.9.2022 09:26:44