Boží muka v Borkovicích (Soběslav. Blata)

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu popis
Šířka: 9,3 cm, výška: 13,3 cm, rámování: 34 x 26,5 cm

Konec dražby: 15.07.2024 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč