85. Zátiší se žlutým podnosem
Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 50,5 cm, výška: 66 cm, rámování: 70 x 56 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč