Praha od Národního divadla - XL Formát

Autor: Jan Bohdan Melichar
(1908 Hradec Králové - 1994)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 86 cm, rámování: 114 x 97 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč