Mladý sokolník

Autor: Georges Marie Valentin Bareau
(1866 Paimbœuf, Francie - 1931 Nantes, Francie)

patinovaný bronz, značeno a signováno na plintě
Materiál: Bronz
Výška: 65 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč