137. Milenci v tramvaji
Autor: Václav Menšík
signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1959
Šířka: 25,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 43 x 36 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč