Na Berounce

Autor: Bohdan Kopecký
(1928 Litomyšl (Svitavy) - 2010 Litomyšl (Svitavy))

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1986
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 25 x 27 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč