Cesta mezi stromy
Autor: Bohdan Kopecký
(1928 Litomyšl - 2010 Litomyšl (Svitavy))
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Dílo pochází z širší rodiny autora
Technika: tuš, datace: 1950
Šířka: 57 cm, výška: 36 cm, rámování: 59 x 77,5 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč