Cesta k domu
Autor: Bohdan Kopecký
(1928 Litomyšl - 2010 Litomyšl (Svitavy))
Nesignováno, pochází z většího celku děl od autora, paspartováno, zaskleno a rámováno. Dílo pochází z širší rodiny autora
Šířka: 20 cm, výška: 11 cm, rámování: 29 x 36 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč