Břízy

Autor: Havel Höschl
(1819 Klatovy - ?)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1965
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 82 cm

Konec dražby: 14.06.2021 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč