26. Dívka
Autor: Josef Peca
(1923 Klášter - 1982 Praha)
signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 75 cm, výška: 101 cm, rámování: 112 x 82,5 cm
Konec dražby: 25.11.2019 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč