Zkrocení divokého býka

Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)

olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce
Šířka: 53,5 cm, výška: 100 cm, rámování: 102 x 55,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč