24. Výjezd kentaurů

Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59,5 cm, výška: 49 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:11 SEČ

Zbývá: 7d 18h 47m 7s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč