Snová krajina

Autor: Oldřich Šimáček
(1919 Praha - 2012)

signováno a datovánovpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1996
Šířka: 65 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 54,5 x 66 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč