32. Portrét dámy z profilu
Autor: Kamil Stuchlík
(1863 Děčín (Děčín) - 1940 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1931
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 63 x 52,5
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 22.08.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč