36. Žena s kohoutem
Autor: Květoslav Bubeník
(1922 Kostelec na Hané - 1993 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 37/50, nerámováno
Technika: linoryt, datace: 1984
Šířka: 20,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 23.04.2023 15:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč