Kompozice

Autor: Květoslav Bubeník
(1922 Kostelec na Hané - 1993 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 72 cm, výška: 69 cm, rámování: 71 x 74 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč