333. V parku
Autor: Rudolf Vejrych
(1882 Podmokly - 1939 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 37,5 x 43 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 22:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč