Krajina s Řípem

Autor: Rudolf Vejrych
(1882 Podmokly - 1939 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu Autorský popis a historie, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: ?
Šířka: 40 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč