Carmen

Autor: Ladislav Berecz
(1910 - 1972)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 70 x 50 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč