156. Ledy

Autor: Marcela Vrzalová Pavelková
(1952 Brno)

signováno vpravo dole, autorský štítek a razítko na reverzu, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60,5 cm, výška: 61 cm, rámování: 64 x 64

Konec dražby: 14.05.2024 20:51 SELČ

Zbývá: 12d 18h 22m 21s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč