Traharta
Autor: Miroslav Hajný
(1938 Olomouc)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na reversu přípis.
Technika: serigrafie
Šířka: 8 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 22 cm
Konec dražby: 08.11.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč