Olomouc - Denisova ulice

Autor: Miroslav Hajný
(1938 Olomouc)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 47 cm, výška: 46 cm, rámování: 54 x 55 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč