Olomouc - Švédská ulice

Autor: Miroslav Hajný
(1938 Olomouc)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1991
Šířka: 30 cm, výška: 60 cm, rámování: 66 x 36 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč