Věčný příběh

Autor: Blažena Uiberlayová
(1951 Veselí nad Moravou (Hodonín))

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 60 cm, výška: 85 cm, rámování: 90 x 65 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč