Vrátka k chalupě

Autor: Vratislav Vosátka
(1876 Praha - 1948 Praha)

přisouzeno autorovi, paspartováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 51,5 x 68,5

Konec dražby: 05.10.2021 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč