89. Mařákovec - Krajina II.
Autor: Vratislav Vosátka
(1876 Praha - 1948 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1947
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 26 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč