Mařákovec- Krajina I.

Autor: Vratislav Vosátka
(1876 Praha - 1948 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1936
Šířka: 26,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 32,5 x 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč