Zastávka

Autor: Štefan Bednár
(1909 Myjava (Myjava), Slovensko - 1976 Bratislava (Bratislava), Slovensko)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: Karton
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 35 x 45 cm

Konec dražby: 21.01.2021 22:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč