Nahý červený motýl

Autor: Rostislav Herrmann
(1962 ?)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991?
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 60 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč