2. Venedig (Benátky)

Autor: Rudolf Négely
(1883 Kierling, Rakousko Uhersko - 1950)

signováno vpravo dole a nápis Venedig, na reversu autorský štítek z galerie Hugo Arnot Wiena, rámováno v původním rámu (odř.)
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 80 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 81 x 100 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:00 SEČ

Zbývá: 11d 14h 12m 43s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč