454. PF 1979
Autor: Ludvík Vacátko
(1873 Simmering, Rakousko - 1956 Kunvald, Československo)
Signováno vpravo dole
Technika: dřevoryt
Rámování: Volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč