208. Zátiší podle Bohumila Kubišty

obraz dle Kubištova originálu Zátiší s lebkou umístěný v Národní galerii v Praze, nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 85 cm, rámování: 100 x 79,5 cm

Konec dražby: 16.02.2023 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč