1. Klidná řeka - L Formát
Autor: Václav Radimský
(1867 Pašinka - 1946 Pašinka)
Signováno vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, písemný posudek přiložen. Rámováno v původním řezaném zlaceném rámu. Výňatek z textu posudku: " Jde o ukázku Radimského zralé tvorby, dílo neopominutelných kvalit, pro něž by i mělo být zařazeno do výběrového soupisu umělcových děl."
Technika: olej na kartonu
Šířka: 99 cm, výška: 71 cm, rámování: 85 x 113 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.08.2022 19:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč