182. Pohled na řeku
Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)
Signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 38 x 42 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč