Jízda na koních

Autor: Willi Nowak
(1886 Mníšek pod Brdy - 1977 Praha)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 33,5 cm, výška: 26,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč