112. Roklinka

Autor: Jan Slavíček
(1900 Praha - 1970 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: kresba
Šířka: 25 cm, výška: 18 cm, rámování: 19,5 x 27 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč