188. Kytice ve váze

Autor: Jan Slavíček
(1900 Praha - 1970 Praha)

Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno, na reversu věnování
Technika: tuš
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 48 x 37 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč