97. Praha

Autor: Jan Slavíček
(1900 Praha - 1970 Praha)

Reprodukce, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.03.2022 19:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč