Brouček a ponocný

Autor: Karel Říhovský
(1926 Zbrašov, Teplice nad Bečvou (Přerov) - 2016)

Signováno a datováno vlevo dole tužkou, originální ilustrace ke knize Broučci Jana Karafiáta, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kvaš, datace: 1993
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm, rámování: 60 x 45,5 cm

Konec dražby: 19.07.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč